top of page

Zmiany, zmiany...

Odkrywamy niespodziankę - prezentujemy zupełnie nową szatę graficzną naszego bloga!


Baner i logo są autorstwa Olgi Kulish, graficzki, absolwentki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Możemy w końcu zmienić dotychczasową, amatorską (żeby nie powiedzieć chałupniczą...) robotę pięknymi i profesjonalnie przygotowanymi ilustracjami.


Chcieliśmy zaznaczyć nasze zainteresowanie operą, stąd na banerze rysunek inspirowany sklepieniem Metropolitan Opera w Nowym Jorku, natomiast logo odnosi się do pięciolinii, odręcznych notatek (które przecież towarzyszą krytykom zaszytym gdzieś w głębi sali koncertowej) oraz rozchodzących się fal dźwiękowych.


Tyle inspiracji - resztę pozostawiamy wyobraźni. Nam bardzo się podoba i pod tym nowym szyldem już przygotowujemy kolejne teksty.


Zmieniliśmy także układ graficzny, dodaliśmy wyszukiwarkę oraz tagi, by ułatwić znajdowanie interesujących treści. Ponadto odblokowaliśmy możliwość komentarzy pod postami, bowiem jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii. Czekamy na nie również pod adresem naczteryrece@outlook.com i na stronie Facebookowej!

35 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page